Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

  1. Monimentum
  2. Hizmetlerimiz

Monimentum, müşterilerinin Türkiye’nin her noktasındaki mağazalarına güçlü servis ağı ile hizmet vermekte olup; gerek depo, gerekse de mağazalarında sayımlarını hızlı, kolay ve hatasız olarak yapmaktadır.

 

Dürüst, çalışkan, müşteri odaklı, güvenilir ve saygılı olmayı değer kabul eden Monimentum, tecrübeli ekibini, yüksek teknoloji ürünlerle birleştirerek, müşterilerine en kaliteli hizmeti en hesaplı çözümlerle sunmayı amaç edinmiştir.

 

Tekstil, Gıda, Market Zincirleri, Kozmetik, Aksesuar, Kitap Evi, Eczane ve Ecza Dolapları, Kitapevi kategorilerinde Stok Denetim Hizmeti, Personel Kiralama, Lojistik Destek, Şantiye Temizliği, Mağaza Denetimi, Mağaza İçi Tasarım, Barkodlama, Terminal Kiralama ve Personel Eğitimi hizmetleri vermektedir.

Stok Denetim Hizmeti

Stok Denetim Hizmeti

Son teknolojiyi kullanan mobil ürünler ile stok sayımlarınız yapılırken, ihtiyacınız olan tüm raporlamanın istediğiniz şekilde, anında size sunulması.

Personel Kiralama

Personel Kiralama

Mağazalarınızın yoğun dönemlerinde destek ekip temini ve idaresi,

Lojistik Destek

Lojistik Destek

Depolarınızda ihtiyaç duyduğunuz insan gücü temini barkodlama, paketleme, etiket hazırlama, taşıma...

Şantiye Temizliği

Şantiye Temizliği

Şantiye temizlikleriniz açılış öncesinde vaktinde ve titizlik ile yapılır.

Mağaza Denetim

Mağaza Denetim

Mağaza denetim amaçlarınızı belirleyerek, güçlü ve donanımlı kadromuz ile sizin yerinize, tüm Türkiye’de yerinde hizmet sunuyoruz.

Mağaza İçi Tasarım

Mağaza İçi Tasarım

Mağaza içi, manken ve vitrinlerinizi tasarlayalım..Markanızın amacı doğrultusunda müşterilerinizin isteklerini karşılayacak tasarımlarımız ile satışlarınızı artıralım..

Personel Eğitimi

Personel Eğitimi

Satış danışmanlarınızın müşteri ile iletişimlerini sağlarken bilinçli ve doğru bilgilendirme ile hizmet vererek, hem sizi hem markanızı doğru taşımalarını sağlayalım...