Lojistik Destek

Lojistik Destek

  1. Monimentum
  2. Hizmetlerimiz
  3. Lojistik Destek

Her türlü firma ve firma zincirlerine stok sayım ve personel kiralama hizmeti sunan firmamız, kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Yetişmiş ve tecrübeli personelimiz ile güler yüzlü hizmet sunan firmamız, gelişmiş kendi yazılımlarımız ile stok kontrolü yapmakta ve yaşanabilecek herhangi bir problemin önüne geçebilmektedir. Her çeşit firma ve işletmeye lojistik destek sağlayan firmamız; tekstil, gıda, marketler, eczane ve ecza depoları, kozmetik, aksesuar, kırtasiye, oyuncak ve kitap evi gibi alanların tamamında hizmet verebilmektedir.

Firmamıza ulaşmak için internet sitemizde yer alan +90 216 517 00 87 numarasını arayabilir veya info@monimentum.com adresine mail gönderebilirsiniz. Başvurunuz halinde size en kısa sürede dönüş sağlanacak ve eğer başvurunuz onaylanır ise uzman ekibimiz, belirlenen gün ve saatte size yönlendirilecektir. Ekibimiz size ulaştığı zaman, işletmenizin büyüklüğüne ve ürün sayısına göre işi mümkün olan en kısa sürede tamamlayacak ve size sonuçları sunacaktır. Bu hizmetten yılda 2 defa faydalanılması, uzun vadede işletmeniz için karlı olacaktır.

Her türlü firmaya ve işletmeye lojistik destek sunan firmamız, stok sayımı ve kontrolü dışında, sahip olduğunuz işçi ve çalışanların, işe bir süre gelememesi durumunda ya da işten çıkması durumunda veya işletmenizin yoğun olduğu dönemde artan personel ihtiyacını karşılamak için, size personel kiralayabilir ve işlerinizin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilir. Deneyimli personellerimiz ile sizlere personel kiralama hizmeti de vererek işletmenizin gelişmesine katkıda bulunabiliriz.