Personel Eğitimi

Personel Eğitimi

  1. Monimentum
  2. Hizmetlerimiz
  3. Personel Eğitimi

Firmaların ve şirketlerin en büyük problemi, stoklarında bulunan malların, düzenli ve güvenilir bir şekilde sayılması ve envanter kayıtlarına eksiksiz geçirilmesidir. Bunun için eğitimli personellere ihtiyaç vardır.

 

Bu sebeple, kendi personellerinin eğitilmesi yanında, tüm bu işlerin yapılması için, tecrübeli firmalar ile çalışma ihtiyacı duyarlar. Zincir mağazalar gibi birçok şubesi olan firmaların, stoktaki malları sayıp kayıt altına alması, hem uzun bir iştir hem de personel fazlalığı gerektirir. Uzman personellerle çalışabilecekleri gibi, personel eğitimi veren yerlere de taleplerini iletebilirler. Tüm personel eğitimleri büyük titizlikle yerine getirilmektedir.

 

Biz Monimentum olarak; özellikle zincir mağazalar başta olmak üzere, tüm sektörlerde çalışan firmalara ait malların, stok sayım ve envanter denetimlerini yapan bir firmayız. Mobil teknolojiyi kullanarak, uzman kadromuz ile birlikte, müşterilerin isteklerine uygun çözümler üretmekteyiz. Sayım işlemlerimiz, yılda iki kez uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Kullandığımız yazılımlar firmamıza özel yazılımlardır.

 

Tekstil, gıda, market zincirleri, eczane ve ecza depoları, kozmetik firmaları, aksesuar satış yerleri, kitap evleri ve kırtasiye & oyuncak satış yerlerinde, mal sayım ve envanterlerin denetimini yapmaktayız. Ayrıca firmaların personellerinin herhangi bir nedenden dolayı izinli olduğu günlerde güvenilir, eğitimli ve deneyimli personelimiz ile personel ihtiyaçlarınıza da çözüm bulmaktayız. Personellerimiz, düzenli aralıklarla eğitime tabi tutulmakta, bilgi, beceri ve işin gereksinimlerine göre hakimiyet sağlayacakları şekilde eğitim almaktadırlar.