Şantiye Temizliği

Şantiye Temizliği

  1. Monimentum
  2. Hizmetlerimiz
  3. Şantiye Temizliği

Kurumsal temizlik, ticaret merkezleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, belediyeler, kamu kurumları gibi yüksek kapasiteli alanların tüm temizlik gereksinimlerinin tek elden karşılanmasıdır. Ev temizliği, büro, küçük ofis temizliği, halı yıkama gibi temizlik alanları bu kategorinin dışında düşünülmesi gereken yerlerdir. Bu temizlik hizmetini verebilmek için, tek bir kurumda yüzlerce personel ve makinayı 24 saat sürekli çalıştırabilmek gerekmektedir. Burada temizliğin yanısıra bu kurumlara bina ve tesis yönetimi hizmetlerinin dışında, güvenlik, bahçe bakımı gibi hizmetleri de vermekteyiz.ŞANTİYE TEMİZLİĞİNDE DİKKAT

Temizlik hizmetleri almak istediğinizde ofisinizi veya mağazanızı bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz.  Bunun içn Monimentum olarak önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilir, aktif müşteri memnuniyeti ilkemiz sayesinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

 


» Gün içinde sürekli insan sirkülasyonu alan iş yerleriniz evlerimizden daha çabuk ve fazla kirlenir, bu yüzden kurumsal temizlik daha fazla önem kazanmaktadır.

» Deneyimli ekibimiz sayesinde, dilediğiniz tarz ve zamanlama ile aklınızda soru işaretleri kalmaz.

» İş yeri çalışan motivasyonuna katkı sağlamış olursunuz.

» Müşterilerinize karşı daha pozitif ve kurumsal görünürsüz.

Devamlılık

 Sayım esnasında mutlaka mağazada ürünler hakkında yeterli bilgiye sahip mağaza yetkilisinin mağazada bulunması ve mağaza personelinin sayım gün ve saati sorumlulukları hakkında önceden bilgilendirilmesi gerekir

→ Hedefimiz; İlk Tercihiniz

Sektörde kalite, güvenilirlik, eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncülük etmek, bu sektörde Monimentum olarak sürekli, kalıcı, adaletli bir rekabet üstünlüğü sağlayarak sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır..

→ Çözüm Ortağınız

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve personel eğitimine birinci derecede önem veren yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen profesyonel kadromuz ile sizlerin kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir çözüm ortağınız olmayı umuyoruz.

→ Değer Katıyoruz

Hizmetlerimiz ,çözümlerimiz, güvenilirlik ve iş ahlakımız ile sektörümüze, müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer katan bir kurum olmaktır.